Met haar nieuwste collectie stelt Lafuma ook de FastLite voor. Deze rugzak, verkrijgbaar in een 25- en een 35-literversie, is ideaal voor stevige dagtochten of klimactiviteiten, dankzij een uiterste lichtheid en een ademende rugsteun.
Lafuma introduceert in de rugzakken van deze zomer haar AirShelltechnologie. Deze technologie combineert een ademend membraan met een geribbeld rugschild, om zo het ademend aspect van je kledij ook op je rug te vrijwaren.
Deze technologie zit ook in de FastLite, de nieuwe Lafuma klimrugzak. Behalve een zo licht mogelijk materiaal – je moet het tenslotte maar mee omhoog krijgen – bestaat de rugzak uit handige en noodzakelijke lussen om je klimmateriaal en wandelstokken mee te krijgen.
Gewicht van de twee rugzakken: 848 gram voor de 25L-versie, 996 gram voor de 35L-versie.
Richtprijs : 116 euro (25 liter) en 125 euro (35 liter).
www.lafuma.com